Můj příběh

Prošel jsem si mnoho firem ze zdravím od roku 2008, kde jsem dosáhl i skvělých výsledků dnes jsem už jenom spotřebitel u spol. DXN jsem na první ředitelské pozici, FGXpress 1 star, Essens jsem byl mezi Top lidrami. U spol. NWA jsem byl mezi Top 50 na celém světě, dále jsem spotřebitel u nano tehnoligie Livilatas, Queun Unike , 7point2 , ale žádná firma mně nezaujala až tady táhle... SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ.

Firma 19LET existence firmy, stabilita, 25 zemí,  kupoval bych si produkty i kdyby to nebylo MLM! Unikátní silné a užitné produkty. Myjete si zuby, vlasy,  260 produktů v ČR, 500 Rusko atd. 

Jsem sportovec a od mala se věnují bojovému umění. Produkty mi velmi pomáhají při extrémním vyčerpaném organismu a regeneraci. Obzvlášť někdy trpím na průdušky. Jako prevence a léčba je zde mnoho produktu. Stačí si jen vybrat vše je rozepsané. https://cz.siberianhealth.com/cz/catalog/#965


Navštivte můj blok o zdraví a podívejte se na názory lidi info: https://www.facebook.com/groups/Vseozdravi


Proč zdravý životní styl

Málokdo si v dnešní uspěchané době uvědomuje nesporný fakt, že své zdraví, tedy to, co je na světě nejdražší, může přibližně z 80 % ovlivnit svým životním stylem a pouze asi z 20 % je „zachránit“ kvalitní lékařskou péčí.

Například pravidelné návštěvy lékaře mohou pouze konstatovat, že člověk onemocní díky kouření či jedovatým látkám v ovzduší a potravě, trpí potížemi se srdcem a oběhovým systémem kvůli nadměrnému přísunu tuku, nedostatku pohybu apod. Až následek tohoto nezdravého způsobu života může nějak řešit moderní medicína. Jenže nejprve je potřeba preventivně „jít hlavně po příčině“ a vůbec nějakou nemoc nedopustit.

Bohužel pokud člověk nežije v souladu s přírodou jako například někde v deštném pralese, ale v civilizovaných zemích, je nutné svému zdraví dodat kromě pohybu a zdravého jídla i některé vitamíny, stopové prvky a další látky. Nejlepší je přijímat tyto látky ze čisté a zdravé potravy v jejich přírodní podobě.

V současné době však téměř nikdo nejí denně několik porcí zeleniny, syrového ovoce a řadu dalších potravin. Navíc ve správné kombinaci, správně tepelně opracovaných a ve správné denní době.

Vědecké výzkumy například dokázaly, že je lepší současnou moderní potravu například obohatit pravidelně o 1 tabletu vitamínu C, který se bude uvolňovat po celý den. Nebo si dát před procházkou či túrou na kole tabletu spalující tuky, aby se nadbytečný tuk začal spalovat ne až po 30 minutách pohybu, ale hned.

Potravinové doplňky sestavené pro síťový marketing u společnosti SIBERIAN HEALT  zahrnují většinu oblastí lidského zdraví a byly vyrobeny podle nejnovějších poznatků a technologií současné vědy.

Společnost investovala značné peníze do vývoje, výroby a patentování těchto produktů, aby splňovaly fyziologické potřeby lidského těla k zajištění a podpoře zdraví v dnešním náročném životním stylu..

Zdravá výživa ovlivňuje nejen to, jak vypadáme, ale také zda-li jsme nervózní, unavení , či naopak aktivní a radostní. Výživa ovlivňuje také zda rychleji zestárneme nebo budeme užívat plně plodů své práce až do vysokého věku. Jsme součástí přírody a rozvojem civilizace jsme stále více odtahováni od svých přirozených kořenů. Nebylo by to krásné vrátit se na začátek a zaplnit "mezeru" v naší výživě - doplnit našemu organizmu všechny živiny, které nejsou v dostačující míře získávány potravou. Stres, zvýšený příjem tuků, nedostatek stopových prvků, vitamínů a antioxidantů patří mezi faktory, které můžeme sami ovlivnit.  

POKUD VÁS ZAUJALY PRODUKTY SPOLEČNOSTI SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ

a rádi by jste nakupovali levněji? Tak přejděte na sekci

 REGISTRACE zde:  https://sibirske-zdravi.webnode.cz/registrace/